Vyhlášení výherců velké vánoční soutěže

Vyhlašujeme výherce velké vánoční soutěže s magazínem Mineralfit.cz, ve které jste mohli získat hodnotné dárkové balíčky. Přečtěte si, kdo vyhrál.

Baňky s vánočními dárky

Velká vánoční soutěž s magazínem Mineralfit.cz - stačilo splnit jednoduchý úkol!

Stačilo zaslat, podle Vás 10 odkazů na nejzajímavější články (z různých rubrik) z magazínu Mineralfit.cz a mohli jste vyhrát vánoční dárkový balíček, který obsahuje:

1x knihu od nakladatelství Grada a nebo Repronis + 2 DVD s filmy od společnosti SPI Internacional.

Šťastnými výherci se stávají

Ten, kdo se umístil na 100., 200., 300., 400. a 500.místě vyhrává!

100. místo - knihu Puls nemocnice + 2 DVD s filmy vyhrává Martina Bačáková ze starého Města

200. místo - knihu Puls nemocnice + 2 DVD s filmy vyhrává Libor Prodělal z Brna

300. místo - knihu Bonmoty Banánové Haliny + 2 DVD s filmy vyhrává  Alena Jelínková z Benešova

400. místo - kniha Řeč těla + 2 DVD s filmy (nebylo obsazeno)

500. místo - kniha Řeč těla + 2 DVD s filmy (nebylo obsazeno)

Všem výhercům srdečně blahopřejeme!

Nevyhráli jste? Nevadí! Soutěžte s magazínem Mineralfit.cz i nadále!

 

Všeobecné podmínky soutěže

1) Veškeré soutěže probíhající na internetových portálech mineralfit.cz, chovatelka.cz a samuraj.cz jsou vyhodnocovány odbornou porotou redakčního týmu, vyhodnocování neprobíhá formou loterie.

2) Příspěvky do soutěží, soutěžní odpovědi a fotografie posílejte na soutěžní e-mail soutez@samuraj.cz (do předmětu e-mailu vždy uvádějte název příslušné soutěže). Fotografie nesmí přesáhnout velikost 0 ,5 MB a budou posílány ve formátu JPG. Soutěžní příspěvky se nevracejí.

3) V případě soutěží, u kterých soutěžící posílají fotografie, náměty, vtipy a jiné práce tvůrčího charakteru, bude vždy 10 nejlepších prací s udáním autora zveřejněno na internetových stránkách.

4) Soutěžícím se rozumí fyzická osoba která se může jedné soutěže zúčastnit pouze jednou. V jiném případě si zřizovatel soutěže vyhrazuje právo soutěžícího z dané soutěže vyloučit.

5) Veškeré soutěžní odpovědi, fotografie a jiné práce, které podléhají vyhodnocení, nesmí být v rozporu s platným zákonem o autorských právech. Poruší-li soutěžící tento zákon, bude za případné důsledky odpovědný.

6) Soutěžící nebo jeho zákonný zástupce má povinnost uvést své jméno a příjmení, rok narození, platnou e-mailovou adresu (pokud nějakou vlastní), telefonní kontakt a poštovní adresu.

7) Výhry ze soutěží budou odeslány na poštovní adresu do 14 dnů od skončení soutěže. V případě, že soutěžící výhru z jakéhokoliv důvodu odmítne, bude výhra automaticky přesunuta na dalšího výherce v pořadí. Výsledky dané soutěže se účastníci soutěží dozví do tří dnů od ukončení soutěže, a to na internetových stránkách daného magazínu, na kterém soutěž probíhala.

8) Zřizovatel soutěže si vyhrazuje právo zachovávat kontaktní informace o soutěžících.

 

Jak se vám líbil článek? Hodnocení: 3.0 Počet: 1 Nejlepší: 3 Nejhorší: 3

Diskuze

Vybrané video

Bezbolestná léčba zubního kazu

Lifestylový magazín Mineralfit.cz zabaví celou rodinu. Dočtete se zde spoustu informací o zdraví, kráse, stylu, zdravém jídelníčku, zajímavostech ze světa, práci, bylinkách či vztazích mezi rodiči a dětmi.

O magazínu

ZŮSTAŇTE VE SPOJENÍ

POSLEDNÍ ČLÁNKY

POSLEDNÍ TWEETY

© 2023 Railsformers s.r.o., Zásady zpracování osobních údajů Nastavení Cookies