Vyhrajte vstupenky na super koncert Ewy Farne! - soutěž v malování

Pokud rádi malujete, máte jedinečnou příležitost zúčastnit se dětské jarní soutěže s časopisem mineralfit.cz. a získat hlavní cenu, kterou jsou vstupenky na ostravský koncert Ewy Farné!
Ewa Farna

Soutěž v malování na téma „hudba“ o vstupenky na koncert Ewy Farne

Časopis mineralfit.cz vyhlašuje soutěž pro děti v malování. Téma soutěže je „hudba“. Pokud je vám 7 – 14 let a rádi malujete, pošlete nám na papíře své vlastnoručně namalované představy o tom, jak si představujete hudbu. Jestli namalujete své vzpomínky z koncertu, na kterém jste byli, nebo například obrázky s motivy hudebních nástrojů apod., necháme na vás. Nezapomeňte, že fantazii se meze nekladou. Odborná porota vybere ten nejkrásnější obrázek, jehož majitel získá dvě vstupenky na koncert Ewy Farne, který se koná 28. 5. 2008 v Domě kultury města Ostravy. Druhé místo získá trendy náramek „Ewa Farna“, 3. - 5. místo se může těšit na odznak „Ewa Farna“.

Jak má práce vypadat?

Obrázky posílejte ve formátu A4 na běžném papíře nebo tvrdém výkresu, popřípadě v digitální podobě. Výherní práce budou zveřejněny na internetových stránkách mineralfit.cz. Obrázky posílejte nejpozději do pátku, 16. 5., na adresu Rádce, spol. s r.o., 28. října 123, 702 00 Ostrava. Na obálku uveďte heslo „soutěž – hudba“.

 

Vstupenky do soutěže věnovala produkční a umělecká agentura PETARDA PRODUCTION a.s.

Všeobecné podmínky soutěže

1) Veškeré soutěže probíhající na internetových portálech mineralfit.cz, chovatelka.cz a mineralfit.cz jsou vyhodnocovány odbornou porotou redakčního týmu, vyhodnocování neprobíhá formou loterie.

2) Příspěvky do soutěží, soutěžní odpovědi a fotografie posílejte na soutěžní e-mail soutez@mineralfit.cz (do předmětu e-mailu vždy uvádějte název příslušné soutěže). Písemné příspěvky budou posílány na adresu Rádce, spol. s r.o., 28. října 123, 702 00 Ostrava. Fotografie nesmí přesáhnout velikost 0,5 MB a budou posílány ve formátu JPG. Soutěžní příspěvky se nevracejí.

3) V případě soutěží, u kterých soutěžící posílají fotografie, náměty, vtipy a jiné práce tvůrčího charakteru, bude vždy 10 nejlepších prací s udáním autora zveřejněno na internetových stránkách.

4) Soutěžícím se rozumí fyzická osoba a jedné soutěže se může zúčastnit pouze jednou. V jiném případě si zřizovatel soutěže vyhrazuje právo soutěžícího z dané soutěže vyloučit.

5) Veškeré soutěžní odpovědi, fotografie a jiné práce, které podléhají vyhodnocení, nesmí být v rozporu s platným zákonem o autorských právech. Poruší-li soutěžící tento zákon, bude za případné důsledky odpovědný.

6) Soutěžící nebo jeho zákonný zástupce má povinnost uvést své jméno a příjmení, rok narození, platnou e-mailovou adresu (pokud nějakou vlastní), telefonní kontakt a poštovní adresu.

7) Výhry ze soutěží budou odeslány na poštovní adresu do 14 dnů od skončení soutěže. V případě, že soutěžící výhru z jakéhokoliv důvodu odmítne, bude výhra automaticky přesunuta na dalšího výherce v pořadí. Výsledky dané soutěže se účastníci soutěží dozví do tří dnů od ukončení soutěže, a to na internetových stránkách daného magazínu, na kterém soutěž probíhala.

8) Zřizovatel soutěže si vyhrazuje právo zachovávat kontaktní informace o soutěžících.

9) Zřizovatel soutěže se zavazuje, že kontaktní informace nebude šířit do rukou třetích osob.

Jak se vám líbil článek? Hodnocení: 5.0 Počet: 1 Nejlepší: 5 Nejhorší: 5

Diskuze

Vybrané video

Bezbolestná léčba zubního kazu
Podpořte projekt Cisterna pro hasiče Žulová nákupem v e-shopu s charitativním kalendářem a reklamními předměty.

Lifestylový magazín Mineralfit.cz zabaví celou rodinu. Dočtete se zde spoustu informací o zdraví, kráse, stylu, zdravém jídelníčku, zajímavostech ze světa, práci, bylinkách či vztazích mezi rodiči a dětmi.

O magazínu

ZŮSTAŇTE VE SPOJENÍ

POSLEDNÍ ČLÁNKY

POSLEDNÍ TWEETY

© 2024 Railsformers s.r.o., Zásady zpracování osobních údajů Nastavení Cookies