Vyzkoušejte kranking

Kranking je účinné kardiovaskulární cvičení určené pro formování horní poloviny těla. Vhodné je pro ženy i muže každého věku i úrovně fyzické zdatnosti. Je vhodné i jako rehabilitační cvičení po zranění a pro osoby na invalidním vozíku.

Speciální kolo na kranking stojící na pláži

Z historie krankingu

Tento tréninkový program vznikl díky Johnnymu G., vynálezci spinningového programu. V USA je velmi oblíbený již 2 roky, svou premiéru v Evropě měl loni na jarní výstavě FIBO v Essenu. Od té doby si získává stále více příznivců i v Evropě, včetně České republiky.

Jak probíhá lekce krankingu?

Lekce krankingu probíhá pod taktovkou zkušeného trenéra. Při cvičení na KrankCyclu (speciálním ručním kole určeném pro tento cvičební program) můžeme sedět i stát, sesedávat nahoru a nebo dolů. Také můžeme odejmout sedlo a stát v podřepu. Jednotlivé cviky jsou na sobě nezávislé, aby umožnily co největší různorodost pohybů. Každý cvičenec si může regulovat intenzitu tréninku podle svých vlastních pocitů a srdeční frekvence.

Kranking pro krásné tělo

Díky pravidelnému cvičení docílíme zlepšení aerobní kapacity a posílíme horní polovinu těla (zejména zádové svaly). Pří krankingu spalujeme vysoké množství kalorií a intenzivně formujeme břišní svaly. Po cvičení se nám zrychluje metabolismus, což zapříčiní post tréninkový energetický výdej.

Pro koho je kranking vhodný?

Kranking je vhodný pro ženy i muže každého věku i úrovně fyzické zdatnosti. Vhodný je také jako rehabilitační cvičení po zranění, pro jedince s omezenými pohybovými možnostmi a pro osoby na invalidním vozíku, které se mohou bez problémů zapojit do skupinové lekce.

Jak se vám líbil článek? Hodnocení: 3.0 Počet: 1 Nejlepší: 3 Nejhorší: 3

Souvisejicí články

Vázání na snowboardu

Snowboarding

07.03.2006

Tři kostky cukru

Craving

08.03.2006

Detail plaveckého bazénu

Aqua aerobic

08.03.2006

Diskuze

Vybrané video

Bezbolestná léčba zubního kazu

Lifestylový magazín Mineralfit.cz zabaví celou rodinu. Dočtete se zde spoustu informací o zdraví, kráse, stylu, zdravém jídelníčku, zajímavostech ze světa, práci, bylinkách či vztazích mezi rodiči a dětmi.

O magazínu

ZŮSTAŇTE VE SPOJENÍ

POSLEDNÍ ČLÁNKY

POSLEDNÍ TWEETY

© 2021 Railsformers s.r.o., Ochrana osobních údajů Cookies