Zhubněte s Hip Hopem

Pokud máte rádi Hip Hop a zároveň hledáte cvičení, které není nudné, při kterém zhubnete a ještě si užijete, pak na nic nečekejte a přihlaste se na nejbližší lekci. Hip Hop tancuje i Madona, Christina Aguilera a Shakira!

Lidé ve stejném oblečení tančící hip hop

Hip-Hop je jiný než se zdá

Nemějte obavy z toho, že tancovat Hip-Hop znamená točit se na hlavě nebo kymácet se jako medvěd a přitom házet rukama před obličejem. Může se vám to občas zdát z klipů některých raperových hvězd, ale není tomu tak.

 

Raději se podívejte na videoklipy od Madonny, Christiny Aguilery nebo Shakiry, protože těmto nadaným krasavicím sestavoval choreografii Jamie King - ten má na svědomí celý projekt Rockstar Workout Hip Hop. Jedná se o poctivý hiphopový základ okořeněný sportovními prvky a moderními tanečními figurami, které vám skvěle protáhnou tělo.

 

Rockstar Workout Hip Hop

Jak už je výše zmíněno, Rockstar Wokrout Hip Hop vytvořil Jamie King ve spolupráci s firmou Nike. Jde o vysoce intenzivní fitness dance trénink. Je to dokonalá směsice městského tanečního stylu a sportovního cvičení, kde nechybí ty nejnovější hiphopové prvky. Úkolem Rockstar Workout Hip Hop je také rozvíjet sebevyjádření. Nemá žádná pravidla a ani očekávání, jen naprostou svobodu dokonale si užít cvičení.

Hip hopu se meze nekladou

A to nejdůležitější teprve přijde. Hodina cvičení vám neuvěřitelně rychle uteče a budete se při ní opravdu bavit. Nikdo po vás nebude chtít propracované choreografie. U Hip Hopu jde o to, abyste se rozhýbala a dostala do tempa, potom už se nekladou žádné meze vašemu tanečnímu řádění a improvizaci.

Jak se vám líbil článek? Hodnocení: 3.0 Počet: 1 Nejlepší: 3 Nejhorší: 3

Souvisejicí články

Vázání na snowboardu

Snowboarding

07.03.2006

Tři kostky cukru

Craving

08.03.2006

Detail plaveckého bazénu

Aqua aerobic

08.03.2006

Diskuze

Vybrané video

Bezbolestná léčba zubního kazu

Lifestylový magazín Mineralfit.cz zabaví celou rodinu. Dočtete se zde spoustu informací o zdraví, kráse, stylu, zdravém jídelníčku, zajímavostech ze světa, práci, bylinkách či vztazích mezi rodiči a dětmi.

O magazínu

ZŮSTAŇTE VE SPOJENÍ

POSLEDNÍ ČLÁNKY

POSLEDNÍ TWEETY

© 2020 Railsformers s.r.o., Ochrana osobních údajů Cookies