Zlato bojuje proti vráskám

Zlato je symbolem bohatství a věčného mládí. A právě pro svou schopnost zpomalovat procesy stárnutí je poslední dobou stále více používáno v lékařství a kosmetice. Moderní výzkumy prokázaly schopnost zlata vracet pleti mladistvý vzhled.

Dóza s pleťovým krémem

Zlato jako léčivý drahý kov

Zlato je nejen překrásný, ale také léčivy drahý kov, který aktivuje činnost srdce, udržuje organismus v harmonii, podporuje sexuální aktivitu. Pomáhá také zbavovat se závislosti na tabáku, alkoholu, či drogách. Je výborným vodičem energie.

Zlato v kosmetice

Použití zlata v kosmetice není projevem marnivosti, ba naopak. Zlato pozitivně ovlivňuje látkovou výměnu a zpomaluje proces stárnutí. Proto se čím dál tím častěji přidává do pleťových krémů a přípravků proti vráskám.

Jak zlato bojuje proti vráskám

Kůže s narůstajícím věkem a vlivem řady negativních faktorů (znečištěné ovzduší, ultrafialové záření, nevhodná strava apod.) ztrácí schopnost obnovovat buňky a pleť tak rychle stárne. Zlato však znovu obnovuje okysličování buněk a jejich schopnost regenerace a pomáhá pleť znovu oživit a omlazovat.
Navíc vyniká antibakteriálními a detoxikačními účinky. Díky podpoře krevní cirkulace a schopnosti zbavovat pleť toxinů pomáhá uchovat kůži pevnou, pružnou a mladistvou.

Zlato v přípravku AVON Denní krém Anew Ultimate SPF 15 UVA/UVB

Renomované kosmetické firmy stále více vytvářejí technologie založené na použití zlata. Spojení s dalšími vitamíny, minerály či výtažky z bylin prokázalo ještě výraznější účinek v boji proti vráskám a příznakům stárnutí pokožky. Denní krém Anew Ultimate SPF 15 UVA/UVB od firmy Avon obsahuje kromě zlata také hořčík a měď, vše v bioaktivní formě. Hořčík zesiluje schopnost zpomalovat proces stárnutí pleti, měď pleť výrazně vyhlazuje. Speciální technologie Gold Mesh stimuluje kožní molekuly a funguje jako neviditelná síť - poskytuje liftingový účinek, tvaruje a vypíná pokožku krku a obličeje.

Účinky denního krému Anew Ultimate SPF 15 UVA/UVB od Avonu

Denní krém Anew Ultimate SPF 15 UVA/UVB od Avonu pomáhá omezovat všechny stopy stárnutí pokožky jako je ztráta pevnosti, pokleslá pokožka na tvářích, vrásky. Má výrazný liftingový účinek na pokožku obličeje, krku a dekoltu. Zeštíhluje kontury a viditelně omlazuje pleť. Kromě toho poskytuje celodenní ochranu před nepříznivými vnějšími vlivy a před UV zářením.

Statistiky úspěšnosti denního krému AVON Anew Ultimate SPF 15 UVA/UVB

  • 96 % žen uvedlo hedvábně jemný vzhled po prvním týdnu užívání
  • 84 % žen mělo vypnutější pleť
  • 94 % zaznamenalo rozzáření, zesvětlení a oživení pleti po 4 týdnech a déle
  • 74 % žen zaznamenalo výrazný lifting pleti
  • 89 % uvedlo zpevnění pleti
  • 88 % popsalo zlepšení vrásek
Jak se vám líbil článek? Hodnocení: 4.0 Počet: 1 Nejlepší: 4 Nejhorší: 4

Diskuze

Vybrané video

Bezbolestná léčba zubního kazu
Podpořte projekt Cisterna pro hasiče Žulová nákupem v e-shopu s charitativním kalendářem a reklamními předměty.

Lifestylový magazín Mineralfit.cz zabaví celou rodinu. Dočtete se zde spoustu informací o zdraví, kráse, stylu, zdravém jídelníčku, zajímavostech ze světa, práci, bylinkách či vztazích mezi rodiči a dětmi.

O magazínu

ZŮSTAŇTE VE SPOJENÍ

POSLEDNÍ ČLÁNKY

POSLEDNÍ TWEETY

© 2024 Railsformers s.r.o., Zásady zpracování osobních údajů Nastavení Cookies