Zlato bojuje proti vráskám

Zlato je symbolem bohatství a věčného mládí. A právě pro svou schopnost zpomalovat procesy stárnutí je poslední dobou stále více používáno v lékařství a kosmetice. Moderní výzkumy prokázaly schopnost zlata vracet pleti mladistvý vzhled.

Dóza s pleťovým krémem

Zlato jako léčivý drahý kov

Zlato je nejen překrásný, ale také léčivy drahý kov, který aktivuje činnost srdce, udržuje organismus v harmonii, podporuje sexuální aktivitu. Pomáhá také zbavovat se závislosti na tabáku, alkoholu, či drogách. Je výborným vodičem energie.

Zlato v kosmetice

Použití zlata v kosmetice není projevem marnivosti, ba naopak. Zlato pozitivně ovlivňuje látkovou výměnu a zpomaluje proces stárnutí. Proto se čím dál tím častěji přidává do pleťových krémů a přípravků proti vráskám.

Jak zlato bojuje proti vráskám

Kůže s narůstajícím věkem a vlivem řady negativních faktorů (znečištěné ovzduší, ultrafialové záření, nevhodná strava apod.) ztrácí schopnost obnovovat buňky a pleť tak rychle stárne. Zlato však znovu obnovuje okysličování buněk a jejich schopnost regenerace a pomáhá pleť znovu oživit a omlazovat.
Navíc vyniká antibakteriálními a detoxikačními účinky. Díky podpoře krevní cirkulace a schopnosti zbavovat pleť toxinů pomáhá uchovat kůži pevnou, pružnou a mladistvou.

Zlato v přípravku AVON Denní krém Anew Ultimate SPF 15 UVA/UVB

Renomované kosmetické firmy stále více vytvářejí technologie založené na použití zlata. Spojení s dalšími vitamíny, minerály či výtažky z bylin prokázalo ještě výraznější účinek v boji proti vráskám a příznakům stárnutí pokožky. Denní krém Anew Ultimate SPF 15 UVA/UVB od firmy Avon obsahuje kromě zlata také hořčík a měď, vše v bioaktivní formě. Hořčík zesiluje schopnost zpomalovat proces stárnutí pleti, měď pleť výrazně vyhlazuje. Speciální technologie Gold Mesh stimuluje kožní molekuly a funguje jako neviditelná síť - poskytuje liftingový účinek, tvaruje a vypíná pokožku krku a obličeje.

Účinky denního krému Anew Ultimate SPF 15 UVA/UVB od Avonu

Denní krém Anew Ultimate SPF 15 UVA/UVB od Avonu pomáhá omezovat všechny stopy stárnutí pokožky jako je ztráta pevnosti, pokleslá pokožka na tvářích, vrásky. Má výrazný liftingový účinek na pokožku obličeje, krku a dekoltu. Zeštíhluje kontury a viditelně omlazuje pleť. Kromě toho poskytuje celodenní ochranu před nepříznivými vnějšími vlivy a před UV zářením.

Statistiky úspěšnosti denního krému AVON Anew Ultimate SPF 15 UVA/UVB

  • 96 % žen uvedlo hedvábně jemný vzhled po prvním týdnu užívání
  • 84 % žen mělo vypnutější pleť
  • 94 % zaznamenalo rozzáření, zesvětlení a oživení pleti po 4 týdnech a déle
  • 74 % žen zaznamenalo výrazný lifting pleti
  • 89 % uvedlo zpevnění pleti
  • 88 % popsalo zlepšení vrásek
Jak se vám líbil článek? Hodnocení: 4.0 Počet: 1 Nejlepší: 4 Nejhorší: 4

Souvisejicí články

Vázání na snowboardu

Snowboarding

07.03.2006

Tři kostky cukru

Craving

08.03.2006

Detail plaveckého bazénu

Aqua aerobic

08.03.2006

Diskuze

Vybrané video

Bezbolestná léčba zubního kazu

Lifestylový magazín Mineralfit.cz zabaví celou rodinu. Dočtete se zde spoustu informací o zdraví, kráse, stylu, zdravém jídelníčku, zajímavostech ze světa, práci, bylinkách či vztazích mezi rodiči a dětmi.

O magazínu

ZŮSTAŇTE VE SPOJENÍ

POSLEDNÍ ČLÁNKY

POSLEDNÍ TWEETY

© 2021 Railsformers s.r.o., Ochrana osobních údajů Cookies