Břišní tance – pro relaxaci a krásné tělo

Břišní tanec je jedinečným nástrojem pro formování ženského těla, s důrazem na břišní svalstvo, hrudník a paže. Tanec se vyznačuje svými ladnými, vlnivými i třesavými pohyby. Je určen všem ženám bez ohledu na věk, vzhled, či pohybové nadání.
Ležící dívky hlavami k sobě

Břišní tance – relaxace pro duši i tělo

V zemích orientu se tomuto tanci neříká bříšní, spíše je znám jako „raqs sharqi“, což v překladu znamená tanec orientu. Zájem o břišní tance v poslední době neustále stoupá. Tento typ tance je ideálním uvolněním pro duši i tělo. Orientální hudba a ladné, vlnité a třesavé pohyby jsou tím pravým prostředkem, jak zpevnit tělo a odreagovat se od všedních i nevšedních starostí.

Břišní tanec – vliv na naše tělo

Břišní tanec nepřetěžuje jednotlivé svalové skupiny ani klouby, střídá svalové napětí s uvolněním, zvyšuje cirkulaci krve, zbavuje tělo toxinů a zrychluje metabolismus. To vede ke zdravému snižování tělesné hmotnosti. Podstatný vliv má břišní tanec na poporodní zpevnění pánevního dna i rychlé zformování postavy po porodu. Břišní tanec může ženám účinně pomáhat při rehabilitaci po úrazech, operacích i chronických onemocněních pohybového ústrojí, ale také při psychických problémech, při léčbě bulimie a anorexie.

Speciální oblečení pro břišní tanec

Tento typ tance je také charakteristický oblečením. Ženy tancují v přiléhavých svrchních dílech s odhalenou břišní partií a v dlouhých průsvitných sukních v různých barvách. Ozdobou bývají speciální šátky s našitými penízky, které nejen vypadají velmi efektně, umocní pocit orientu, ale také ženám pomáhají se více soustředit na oblast svých boků.

Svátek citronů v Mentonu

Novinka - svítící golfové míčky

Oblečení z moiry - ideální nejen na sport

Sudoku - oblíbená hra současnosti

Cviky pro dobrou paměť

Mladistvý look - toužíte omládnout?

Jak se vám líbil článek? Hodnocení: 4.0 Počet: 1 Nejlepší: 4 Nejhorší: 4

Souvisejicí články

Vázání na snowboardu

Snowboarding

07.03.2006

Tři kostky cukru

Craving

08.03.2006

Detail plaveckého bazénu

Aqua aerobic

08.03.2006

Diskuze

Vybrané video

Bezbolestná léčba zubního kazu

Lifestylový magazín Mineralfit.cz zabaví celou rodinu. Dočtete se zde spoustu informací o zdraví, kráse, stylu, zdravém jídelníčku, zajímavostech ze světa, práci, bylinkách či vztazích mezi rodiči a dětmi.

O magazínu

ZŮSTAŇTE VE SPOJENÍ

POSLEDNÍ ČLÁNKY

POSLEDNÍ TWEETY

© 2020 Railsformers s.r.o., Ochrana osobních údajů Cookies