Čepice - důležitý doplněk zimy

I když letošní zima zahřívání zatím nepřeje, neznamená to, že bychom měli zůstat ochuzení o skvělý módní doplněk, jakým je čepice. Čepice, bekovky, barety, klobouky se letos nosí a fantazii se meze nekladou.
Žena v bílém baretu

Jak čepice nosit?

Spoustě žen sluší klobouky. Výběr je vhodný přizpůsobit typu vlasů, opravdu vyhráno mají ženy s vlnitými rozpuštěnými vlasy. To určitě přitáhne pohledy mnoha mužů. Zato culíky patří maximálně pod letní kšiltovky, které by v zimě měly být tabu, i když tomu tak není. Co se týče tvarů čepic, tak neexistuje žádné zásadní pravidlo. Je nutné je všechny vyzkoušet a vybrat si ten nejlepší model, který vám padne.

Co k čepici?

Pokud vaši čepici nevolíte jako barevný důraz k vašemu celkovému outfitu, zkuste ji nějak doladit. Nosíte-li šedý nebo černý kabát, vyvarujte se tmavým barvám čepice, abyste nepůsobila moc ponuře. Raději zvolte veselejší barvu, ke které si pořiďte třeba šálu či rukavice ve stejné barevné kombinaci nebo naopak kontrastní variantě.


Letošní zima si žádá červenou barvu, která vypadá skvěle jak k černým či šedým tónům, tak i k těm hnědým. V takovém červeném baretu vás zajisté nikdo nepřehlédne a každý hned bude vědět, že se potkal se sexy a sebevědomou ženou, která se ničeho nezalekne.

Více o letošních zimních trendech v článku ZDE

Jaký styl čepice si vybrat?

Návrháři docela popustili uzdu své fantazii a přišli hned s několika styly čepic. Vedle těch klasických pletených, které se hodí spíše na sport nebo do opravdu velké zimy, si můžete vybrat třeba bekovky (čepice s malým kšiltem nebo bez). Ale pozor, nosí se jen mírně na stranu!


A na co nesmíte zapomenout? Důležitá věc - detaily. Takový malý knoflíček nebo mašlička na straně čepice dělá z jinak obyčejného kousku extra model. Novinkou jsou i barety, a pak hlavně ty černé, které letos vládly snad každé módní přehlídce.


Pokud vás příroda obdarovala vlnitými vlasy, tak musíte vědět, že vám přímo na míru padnou střihy, tzv. rybářských kloboučků.

Jistotou jsou klapky na uši

Ovšem jestli již od dětství nemáte rády pocit čepice na hlavě, ale na druhou stranu nechcete, aby vám umrzly uši, tak si pořiďte klapky na uši. Jsou, tak jako i minulý rok, opět v módě.

Jak se vám líbil článek? Hodnocení: 5.0 Počet: 1 Nejlepší: 5 Nejhorší: 5

Diskuze

Vybrané video

Bezbolestná léčba zubního kazu
Podpořte projekt Cisterna pro hasiče Žulová nákupem v e-shopu s charitativním kalendářem a reklamními předměty.

Lifestylový magazín Mineralfit.cz zabaví celou rodinu. Dočtete se zde spoustu informací o zdraví, kráse, stylu, zdravém jídelníčku, zajímavostech ze světa, práci, bylinkách či vztazích mezi rodiči a dětmi.

O magazínu

ZŮSTAŇTE VE SPOJENÍ

POSLEDNÍ ČLÁNKY

POSLEDNÍ TWEETY

© 2024 Railsformers s.r.o., Zásady zpracování osobních údajů Nastavení Cookies