Do léta krásná a štíhlá …

Krásná, pevná a štíhlá postava je snem snad každého z nás. Nezůstaňte jen u pouhého snění a změňte to! Postačí deset minut cvičení denně a vaše postava bude do léta krásná a štíhlá.

Ženské břicho s piercingem v pupíku

Do léta krásná a štíhlá …

Kdo z nás by nechtěl mít ukázkovou postavu, jenže málokdo se odhodlá s tím něco udělat a poté následně setrvat ve své snaze. S naším cvičebním programem vám půjde hubnutí pěkně od ruky, postačí pouze 10 minut cvičení denně. Pokud zároveň upravíte i svůj jídelníček, výsledky se brzy dostaví.

Účinné cviky na břicho – pouhé 3 minuty denně postačí

Přímé břišní svalstvo

Položte se na záda, nohy postavte do pravého úhlu. Dívejte se vzhůru. Protáhněte natažené paže dopředu mezi nohy, tak abyste zdvihli ramena z podlahy. Stáhněte pevně břišní svalstvo, krátce podržte. Při napřímení vydechněte. Tento cvik opakujte desetkrát, poté položte ramena na podlahu.

Šikmé břišní svalstvo

Princip cvičení zůstává stejný, tak jako u přímých břišních svalů. U tohoto cviku však nepovedete paže mezi nohy, ale stranou dopředu. Tento cvik opakujte desetkrát na levou a desetkrát na pravou stranu. Nezapomeňte na správné dýchání.

Cvičení pro krásné a pevné nohy – 6 minut denně

Vnější stehenní svaly

Položte se na levý a nebo pravý bok. Spodní nohu ohněte a opřete se o odpovídající paži. Druhou rukou se opřete o dlaň napříč položenou před tělem. Horní nataženou nohu pomalu zdvihněte a položte, ale ne na podlahu. Koleno nechte propnuté. Tento cvik opakujte třicetkrát.

Vnitřní stehenní svaly

Poloha na boku a držení paží zůstává stejná, jak u cviků na vnější stehenní svaly. Druhou nohu postavte před napnutou položenou nohu. Spodní napnutou nohu zdvihejte a pokládejte. Tento cvik opakujte třicetkrát.

Pevné hýždě – postačí 1 minuta denně

Položte se na záda a obě nohy ohněte (opírejte se jen o paty). Zdvihejte pánev, dokud neucítíte výrazné napětí svalů. Vydržte několik sekund a poté si odpočiňte. Tento cvik opakujte dvacetkrát.

Přečtěte si také:

Léčivá moc jógy
Jarní očista
Tréninková sestava
Co je to body styling
Kalanetika

Jak se vám líbil článek? Hodnocení: 5.0 Počet: 1 Nejlepší: 5 Nejhorší: 5

Souvisejicí články

Vázání na snowboardu

Snowboarding

07.03.2006

Tři kostky cukru

Craving

08.03.2006

Detail plaveckého bazénu

Aqua aerobic

08.03.2006

Diskuze

Vybrané video

Bezbolestná léčba zubního kazu

Lifestylový magazín Mineralfit.cz zabaví celou rodinu. Dočtete se zde spoustu informací o zdraví, kráse, stylu, zdravém jídelníčku, zajímavostech ze světa, práci, bylinkách či vztazích mezi rodiči a dětmi.

O magazínu

ZŮSTAŇTE VE SPOJENÍ

POSLEDNÍ ČLÁNKY

POSLEDNÍ TWEETY

© 2020 Railsformers s.r.o., Ochrana osobních údajů Cookies