Flirtovací signály

Líbí se vám nějaký muž a nejste si jistá, zda ho oslovit? Dokážete dobře odhadnout, co se v druhých odehrává? Někdy stačí jen pohled a víte, jak se člověk zrovna cítí. Váš instinkt a naše rady vám pomohou muže prokouknout.
Žena s vlasy přes obličej

Vyhýbavé pohledy flirtovacím signálem

Kdykoli se na něj podíváte, sleduje vás. Kdykoli se však mají vaše oči setkat, uhýbá pohledem. Myslíte si, že nestojí o větší sblížení? Naopak, jen si hraje na chladného, abyste nezpozorovala, jak jste na něj zapůsobila. Možná si není jistý, zda je to vzájemné a pozorováním se snaží zpozorovat vaši náklonnost.

Flirtování bez řečí

Vy pořád mluvíte a mluvíte a on pořád mlčí. Znáte tuhle situaci? Je to projevem toho, že o vás chce zjistit co nejvíc informací.

Flirtovacím signál - náhlé odmlčení

Jste zvyklá, že vás muž zahrnuje telefonáty, emaily a smskami? A ze dne na den je s tím konec? Potom váš vztah začíná být vážný. Dokud to pro něj byla jen zábavná hra, mohl si s vámi jen tak psát. Ve vážných situacích je pro muže těžké najít vhodná slova.

Flirt v kavárně?

Posadí se váš budoucí partner vždy naproti vám tak, že nic nevidíte? Působí to negalantně, ale muž tak dává najevo, že má o vás zájem. Chrání vás před pohledy jiných mužů a rivalům dává jasně najevo komu patříte.


Hlavní je váš dobrý pocit. Pokud se v přítomnosti partnera cítíte atraktivní a je vám s ním dobře, má zřejmě i on z vás zrychlený tep.

Další články

Znásilnění - jak si poradit?

Sex podle žen

Ženský orgasmus a jak ho žena prožívá

Erotogenní zóny

Nevěra

Seznámení - jak najít toho pravého - tu pravou

Penis a jeho velikost

Sex v těhotenství

 

Jak se vám líbil článek? Hodnocení: 4.0 Počet: 1 Nejlepší: 4 Nejhorší: 4

Souvisejicí články

Piercing v obočí

Piercing

08.03.2006

Deprese

Deprese

10.03.2006

Propletené prsty na rukou

Erotická masáž

13.03.2006

Diskuze

Vybrané video

Bezbolestná léčba zubního kazu

Lifestylový magazín Mineralfit.cz zabaví celou rodinu. Dočtete se zde spoustu informací o zdraví, kráse, stylu, zdravém jídelníčku, zajímavostech ze světa, práci, bylinkách či vztazích mezi rodiči a dětmi.

O magazínu

ZŮSTAŇTE VE SPOJENÍ

POSLEDNÍ ČLÁNKY

POSLEDNÍ TWEETY

© 2021 Railsformers s.r.o., Ochrana osobních údajů Cookies