Imunologie a posílení imunity

Všichni víme, jak důležité jsou pro posílení imunity vitamíny. Můžeme je doplňovat pomocí ovoce a zeleniny nebo ve formě chemické, tedy v tabletách. Existují však také produkty čistě přírodní, které vám prokážou stejnou službu jako čerstvé ovoce.

Sklenice plná jahod

Posílení imunity – vitamíny především

Pro posílení imunity je důležitá řada vitamínů: Vitamín A, vitamíny skupiny B, vitamin E, K. Nejdůležitější je však vitamín C. Pokud chcete zůstat zdraví a svěží, musíte tyto imunitní dobíječe doplňovat každý den, a to buď pomocí čerstvého ovoce a zeleniny nebo ve formě checmické, v tabletách. Zdravější je pochopitelně první varianta.

Posílení imunity – kdy je třeba

Posílit imunitu zvýšením dávek vitamínů je nutné během nachlazení či nemoci, ale i po uzdravení, kdy je ještě organismus vyčerpaný. Oslabenou imunitou jsou ohrožováni také starší lidé a psychicky vyčerpaní jedinci. Poznejte účinky Aloe Vera. Zvýšený příjem vitamínů je prevencí proti vzniku řady onemocnění.

Aloe vera imuno - nejlepší posilovač imunity

Výraznými posilovači imunity je čerstvé ovoce a zelenina, ovocné šťávy, výrobky z tmavé mouky a ryby. Z doplňků stravy jsou k posílení imunity vhodnější přípravky na přírodní bázi, například s bylinkami nebo s výtažkem z Aloe Vera. Tato rostlinka je známá pro své všestranné léčebné účinky. Je zdrojem vitamínů, minerálů, sacharidů, enzymů a aminokyselin. Působí antibioticky, odstraňuje viry i bakterie, ošišťuje organismus, dodává energii. Na přírodní bázi je Aloe zpracováno např. v přípravku Aloe Live imuno od firmy Pharma Activ. Aloe Live imuno je vhodný při oslabení a vyčerpání, pro posílení imunity v období zvýšené imunity i pro každodenní uchování obranyschopnosti.

Jak se vám líbil článek? Hodnocení: 4.0 Počet: 1 Nejlepší: 4 Nejhorší: 4

Souvisejicí články

Vázání na snowboardu

Snowboarding

07.03.2006

Tři kostky cukru

Craving

08.03.2006

Detail plaveckého bazénu

Aqua aerobic

08.03.2006

Diskuze

Vybrané video

Bezbolestná léčba zubního kazu

Lifestylový magazín Mineralfit.cz zabaví celou rodinu. Dočtete se zde spoustu informací o zdraví, kráse, stylu, zdravém jídelníčku, zajímavostech ze světa, práci, bylinkách či vztazích mezi rodiči a dětmi.

O magazínu

ZŮSTAŇTE VE SPOJENÍ

POSLEDNÍ ČLÁNKY

POSLEDNÍ TWEETY

© 2019 Railsformers s.r.o., Ochrana osobních údajů Cookies