Nejznámější dietní maniaci ze světa celebrit

Udělají všechno proto, aby byly štíhlé a krásné a aby při procházce po červeném koberci znovu uslyšely potlesk davu. Snaha o štíhlou linii se ale mnohdy zvrhne v mánii. Které celebrity dietám zcela podlehly?

Falafel s ozdobnou květinou

Victoria Beckham – lifting, botox a šílené diety

Bezesporu nejbláznivější zastánkyní diet mezi celebritami je Victoria Beckham, manželka Davida Beckhama. Nesnese na svém těle ani miligram tuku a obětuje tomu veškeré své úsilí. Protože nesnáší lopocení se v posilovně, vymýšlí si vlastní diety. Ještě nedávno jedla jen jahody a pila zelený čaj a šťávu z aloe vera – její váha poklesla na neuvěřitelných 47 kg. Není divu, že se tak ve Velké Británii stala ikonou anorektiček. Co nezvládla dieta, dohnal lifting nebo botox. V současnosti se ale zdá, že konečně přišla k rozumu. Nabrala pár kilo a tvrdí, že se cítí lépe. Podporu našla nejen u přátel, ale také u manžela Davida Beckhama.

Jennifer Lopez – po porodu cvičí jako o život

Také kráska Jennifer Lopez, jejíž plné tvary miluje celý svět, poslední dobou šokuje. Během těhotenství sice nabrala více než 20 kg, ale po několika týdnech cvičení a tvrdého odříkání jé téměř na původní váze. Živí se pouze libovým masem a zeleninou a denně celé tři hodiny cvičí. Odborníci si klepou na čelo – tělo by mělo alespoň šest týdnu po porodu odpočívat! Jennifer Lopez se zkrátka nechce vzdát předního místa na výsluní showbyznysu ani za cenu zhuntovaného zdraví.

Calista Flockhart – přiznala se k anorexii

K snídani tři kuličky hrášku, k večeři jednu mrkvičku. I takové vtípky se vymýšlely na adresu vyhublé představitelky Ally McBealové ve stejnojmenném seriálu, populární herečky Calisty Flockhartové. Ještě donedávna nařčení z anorexie rázně odmítala, nakonec se ale přeci jen přiznala. Údajně se jednou kvůli svému hladovění dostala až na pokraj smrti.

Zdá se ale, že stejně jako na Victorii Beckhamovou i na Calistu pozitivně působí láska - po boku fešáka Harrisona Forda jen kvete a její postava dávno nepřipomíná kostlivce.

Nejznámější česká dietářka? Lenka Kořínková

Známou českou herečku Lenku Kořínkovou si nejčastěji vybavíme jako učenku ve filmu Holky z porcelánu. Lenka byla pro svůj komediální talent často obsazována do podobných roztomilých rolí. V roce 1981 s manželem emigrovala do Austrálie, po návratu do Čech se jí už ale nepodařilo prosadit. Dlouho se utápěla v alkoholu, než objevila svou novou vášeň – dietu založenou na principech dělené stravy. Napsala spoustu knih a příruček o zdravé výživě, vrátila se do země klokanů a svou dietu propaguje i zde.

Dieta Lenky Kořínkové spočívá v tom, že určité skupiny potravin musíte kombinovat samostatně. Například rostlinné nesmíte kombinovat s živočišným, ovoce zase se zeleninou. Úplně je zakázan cukr, alkohol a bílé pečivo. Narozdíl od výše zmíněných dietních šílenců je alespoň Lenčina dieta zdravá a rozumná.

Chcete se dozvědět více, jak hubnou celebrity? Přečtěte si:

Známé diety celebrit

Dieta Lenky Kořínkové

Zónová dieta - dieta celebrit

Jak se vám líbil článek? Hodnocení: 4.0 Počet: 1 Nejlepší: 4 Nejhorší: 4

Souvisejicí články

Vázání na snowboardu

Snowboarding

07.03.2006

Tři kostky cukru

Craving

08.03.2006

Detail plaveckého bazénu

Aqua aerobic

08.03.2006

Diskuze

Vybrané video

Bezbolestná léčba zubního kazu

Lifestylový magazín Mineralfit.cz zabaví celou rodinu. Dočtete se zde spoustu informací o zdraví, kráse, stylu, zdravém jídelníčku, zajímavostech ze světa, práci, bylinkách či vztazích mezi rodiči a dětmi.

O magazínu

ZŮSTAŇTE VE SPOJENÍ

POSLEDNÍ ČLÁNKY

POSLEDNÍ TWEETY

© 2020 Railsformers s.r.o., Ochrana osobních údajů Cookies