Práce na internetu

Internet je v posledním desetiletí určitě největším technickým fenoménem. Je nabitý informacemi, které jsou staré stovky let nebo naopak jen pár vteřin. Jak je to ovšem s internetem a hledání práce?

Barevný monitor s klávesnicí

Na internetu je tak velké množství nabídek práce, že nemůže nahradit žádné noviny či vývěšky úřadů práce. Samozřejmě to má i své stinné stránky. V tak velkém množství nabídek práce se můžete ztratit, když nevíte, jak se správně orientovat a dát o sobě vědět.

Práce na internetu – jak na to?

Nejlepší je vsadit na kvalitu. Práci na internetu inzeruje kdekdo, proto vybírejte jen takové servery, o kterých víte, že mají dobrou pověst. Dále dejte přednost těm, kde inzerují firmy nebo organizace, pro které byste rádi pracovaly. A když už surfujete, co třeba se i seznámit? Více zde...

Chcete-li se ucházet o práci, musíte se umět dobře prezentovat. Opravdu kvalitní servery nabízejí nejen informace o pracovních místech, ale také rady, jak se o ně ucházet. Najdete na nich, jakým nejvhodnějším způsobem napsat svůj životopis i jak se co nejlépe o pracovní místo ucházet.

Když už budete rozhodnutí svůj životopis dát na internet, vybírejte si servery vyžadující registraci. Budete mít tak jistotu, že Vaše osobní údaje nebudou zneužity.

Nehledejte práci jen podle firem, ale i regionů. Firmy často zařazují své nabídky práce do regionů, ze kterých chtějí získat pracovníky. A nehledáte náhodou i brigádu? Klikněte sem

Když budete odpovídat na inzerát, nepoužívejte v přílohách žádné neobvyklé typy formátů, jelikož problematický formát přílohy může být důvodem, proč se personalista nebude Vaší nabídkou zabývat.

Nikdy neodesílejte svůj životopis hromadně více firmám, protože to nebudí důvěru u příjemce a může se stát, že Vaše nabídka bude považována za nevyžádanou poštu či spam.

Jak se vám líbil článek? Hodnocení: 3.0 Počet: 1 Nejlepší: 3 Nejhorší: 3

Diskuze

Vybrané video

Bezbolestná léčba zubního kazu
Podpořte projekt Cisterna pro hasiče Žulová nákupem v e-shopu s charitativním kalendářem a reklamními předměty.

Lifestylový magazín Mineralfit.cz zabaví celou rodinu. Dočtete se zde spoustu informací o zdraví, kráse, stylu, zdravém jídelníčku, zajímavostech ze světa, práci, bylinkách či vztazích mezi rodiči a dětmi.

O magazínu

ZŮSTAŇTE VE SPOJENÍ

POSLEDNÍ ČLÁNKY

POSLEDNÍ TWEETY

© 2024 Railsformers s.r.o., Zásady zpracování osobních údajů Nastavení Cookies