Cvičení s kočárkem

Jste na mateřské a ráda byste shodila nadbytečná kila, která vám zůstala po porodu? Vyzkoušejte cvičení s kočárkem v přírodě! Díky speciálnímu tréninku se skvěle protáhnete, uvolníte, zlepšíte fyzičku a zatočíte s problémovými partiemi. Navíc pobyt v přírodě vám i dítěti prospěje.

Žena držící zelenou karimatku

Cvičení s kočárkem pomůže shodit nadbytečná kila, která vám zbyla po porodu

Jste na mateřské a ráda byste shodila nadbytečná kila, která vám zůstala po těhotenství a  porodu? Doma se cvičit nedonutíte a navíc nemáte po ruce nikoho, kdo by Vám pohlídal miminko? Žádný problém! Můžete začít cvičit s ostatními maminkami, které mají stejný problém. Nejen, že uděláte něco pro svou linii a zdraví, také Vám i dítěti pobyt v přírodě prospěje. Navíc si můžete s ostatními maminkami sdělit své zkušenosti s mateřstvím a nebo si jen tak popovídat.

Kde se cvičení s kočárky pořádá?

Cvičení s kočárky v přírodě se pořádá od jara (cca od dubna) do podzimu v městských parcích na mnoha místech v České republice. Stačí si vybrat takové, které se pořádá nejblíže místu vašeho bydliště.

Pro koho je cvičení s kočárky vhodné?

Cvičení je vhodné pro všechny maminky a děti (od šesti týdnů do cca 4 let věku), které chtějí udělat něco pro své zdraví, línii a nechtějí sedět doma. Díky speciálnímu, aerobnímu a posilovacímu tréninku se skvěle protáhnete, uvolníte, zlepšíte fyzičku a zatočíte s problémovými partiemi na svém těle. Navíc při některých cvicích zapojíte i své děti, které vám poslouží jako zátěž. Součástí hodinového tréninku je kromě zahřívacích cviků také běhání s kočárky, slalom, skákání či výpady.

Co si vzít sebou?

Co budete potřebovat? Samozřejmostí je vaše miminko, kočárek (vhodný je odlehčený kočárek, se kterým se vám bude dobře běhat - golfové kočárky ovšem nejsou příliš vhodné) a dobrá nálada. Nezapomeňte se obléci do pohodlného sportovního oblečení (nejlépe takového, které dobře saje pot), obout pohodlnou obuv, vzít deku, dostatek tekutin a hraček pro dítě. Hodinová lekce se zkušenou instruktorkou stojí přibližně 100 až 120 Kč.

Další zajímavé články k tématu:

Cvičení s dětmi - víte, jak na to?

Cvičíme s dětmi do 6-ti měsíců

Poporodní dieta a cvičení

Jak se vám líbil článek? Hodnocení: 4.0 Počet: 1 Nejlepší: 4 Nejhorší: 4

Souvisejicí články

Vázání na snowboardu

Snowboarding

07.03.2006

Tři kostky cukru

Craving

08.03.2006

Detail plaveckého bazénu

Aqua aerobic

08.03.2006

Diskuze

Vybrané video

Bezbolestná léčba zubního kazu

Lifestylový magazín Mineralfit.cz zabaví celou rodinu. Dočtete se zde spoustu informací o zdraví, kráse, stylu, zdravém jídelníčku, zajímavostech ze světa, práci, bylinkách či vztazích mezi rodiči a dětmi.

O magazínu

ZŮSTAŇTE VE SPOJENÍ

POSLEDNÍ ČLÁNKY

POSLEDNÍ TWEETY

© 2020 Railsformers s.r.o., Ochrana osobních údajů Cookies