Cvičení – sporty vhodné pro vaši postavu

Začala jste držet dietu, abyste byla do léta krásná a štíhlá? Chcete svou snahu o štíhlou linii podpořit správným cvičením, ale nevíte jaký sport je pro vás vhodný? Poradíme vám!

Žena v bílém tričku cvičící kliky

Sport vhodný pro vaši postavu - aerobik

Aerobikem získáte perfektní postavu, zvýšíte svou vytrvalost i obranyschopnost organismu. Vybrat si můžete hned z několika druhů aerobiku: step, funky, tae-bo, aqua aerobik a nebo také aerobik taneční.

Břišní tanec – ploché bříško je zaručené...

Tento zvláštní a trochu exotický druh tance učí nejen ladným pohybům. Zpevní svaly pánevního dna, které lze jinak velmi těžko zapojit do cvičení, zformuje pevné a ploché bříško, vytvaruje hýždě, boky a nohy.

Cvičení - znáte fit box?

Nejen kick box aerobik a tae-bo se zabydlují v českých fitcentrech. Fit box vychází z bojového umění a používá podobné prvky jako kick box. Kopy nohou, údery rukou ovšem směřují do speciálního pytle, nikoli do vzduchu.

Spinning – je libo projížďku na kole?

Spinning je jeden z nejúčinnějších sportů, který podporuje maximální spalování tuků. Můžete si při něm nastavit individuální zátěž, takže je vhodný i pro ty, kteří s tímto sportem začínají.

Power jóga

Power jóga je kombinace jógy s posilováním a strečinkem - všechny pohyby jsou pomalé a jde spíše o výdrž než o výkon. Tento sport je vynikajícím prostředkem pro formování postavy, převážně hýždí, břicha a stehen. Navíc si u power jógy protáhnete svaly, o kterých jste možná ani nevěděli.

Plavání – radost z vody a pohybu

Plavání patří mezi jedny z mála sportů, které může vykonávat člověk s téměř jakýmikoliv problémy s pohybovým ústrojím. Jelikož voda nadnáší, netrpí u plavání klouby a navíc si odpočine páteř a tělo se uvolní. U tohoto sportu se zapojují všechny skupiny svalů a posiluje se srdeční činnost.

Další zajímavé články k posilování

Strečink a úvod k posilování

Cviky pro pevná záda

Zhubněte ve tváři

Cvičte podle svého tělesného typu

Cviky na zpevnění ramen

Kruhový trénink v posilovně

 

Jak se vám líbil článek? Hodnocení: 4.0 Počet: 1 Nejlepší: 4 Nejhorší: 4

Souvisejicí články

Vázání na snowboardu

Snowboarding

07.03.2006

Tři kostky cukru

Craving

08.03.2006

Detail plaveckého bazénu

Aqua aerobic

08.03.2006

Diskuze

Vybrané video

Bezbolestná léčba zubního kazu

Lifestylový magazín Mineralfit.cz zabaví celou rodinu. Dočtete se zde spoustu informací o zdraví, kráse, stylu, zdravém jídelníčku, zajímavostech ze světa, práci, bylinkách či vztazích mezi rodiči a dětmi.

O magazínu

ZŮSTAŇTE VE SPOJENÍ

POSLEDNÍ ČLÁNKY

POSLEDNÍ TWEETY

© 2020 Railsformers s.r.o., Ochrana osobních údajů Cookies