Hubnutí bez diety

Neustále si při pohledu do zrcadla říkáte, že potřebujete zeštíhlit pas, něco málo ubrat v bocích a zpevnit prsa? Pak se konečně odhodlejte ke změně. A nemusí to být nutně dieta. Což takhle vyzkoušet zdravou a chutnou japonskou kuchyni?

Rozložené kousky sushi

Japonská kuchyně - hubnutí bez odříkání

Základem japonské kuchyně je rychlá a co možná nejšetrnější příprava jídel s malým množstvím tuku, bez ostrého koření a s velkým množstvím zeleniny a ryb. Japonská kuchyně je lahodné chuti a dobře stravitelná a hodí se proto pro různé diety i jako strava v období rekonvalescence. A co víc, tato kuchyně je málo kalorická, takže vyhovuje i těm, kteří trpí nadváhou.

Na co nesmíte při „japonském hubnutí” zapomínat

Omega-3 mastné kyseliny

Chcete-li zhubnout po Japonsku, měl by se váš jídelníček skládat hlavně z rýže, sóji, rýžových nudlí, ryb, zeleniny a ovoce, které jsou bohaté na omega-3 mastné kyseliny.

Vařte zdravě

Další důležitým bodem je vařit zdravě. Jídlo byste měli připravovat v páře, smažit bez tuku anebo jen s opravdu malým množstvím oleje.

Rýže, rýže a zase rýže

Rýže je v japonském jídelníčku asi nejdůležitější – je nedílnou součástí stravování již od prvního ranního jídla. Když si ji dopřejete plnou hrst, dlouho hlad nepocítíte.

Hodně žvýkejte

Jezte malé porce na malých talířích. Určitě byste měli jíst pomalu a hodně žvýkat. Nepřejídejte se a jezte do polosyta.

Snídaně je základ

V žádném případě nezapomínejte na snídani. Japonky jedí nejvíce po ránu a velmi dobře vědí, co dělají. K pořádné japonské snídani, která vás nastartuje, si dopřejte šálek zeleného čaje.

Hýbejte se

V Japonsku se hodně chodí a jezdí na kole. Za jeden den byste měli ujít minimálně devět tisíc kroků, což je asi 7 kilometrů.

Dezerty jsou povoleny

Co se vám na tomto hubnutí bude líbit je to, že nemusíte vynechávat dezerty. Jen místo kalorického dortu zvolte spíše zmrzlinu

Hubnutí japonským způsobem funguje! A bez diet!

Nevypadá to jako dieta, tak to ani tak neberte. Jedná se spíš jen o zdravý životní styl. Jednoduše si nic nezakazujte, jen se kroťte. Jednou za čas si klidně dopřejte i čokoládu. A věřte nebo ne, toto hubnutí po japonsku funguje. Vždyť jen necelé tři procenta japonské populace trpí obezitou.

Hubnutí s minerální kúrou

Pokud odmítáte držet diety a chcete přitom zhubnout, užívejte látky, které přispívají ke spalování tuku. Účinné jsou také zeštíhlující minerální kúry s detoxikačními účinky.

Jak se vám líbil článek? Hodnocení: 3.0 Počet: 1 Nejlepší: 3 Nejhorší: 3

Souvisejicí články

Vázání na snowboardu

Snowboarding

07.03.2006

Tři kostky cukru

Craving

08.03.2006

Detail plaveckého bazénu

Aqua aerobic

08.03.2006

Diskuze

Vybrané video

Bezbolestná léčba zubního kazu

Lifestylový magazín Mineralfit.cz zabaví celou rodinu. Dočtete se zde spoustu informací o zdraví, kráse, stylu, zdravém jídelníčku, zajímavostech ze světa, práci, bylinkách či vztazích mezi rodiči a dětmi.

O magazínu

ZŮSTAŇTE VE SPOJENÍ

POSLEDNÍ ČLÁNKY

POSLEDNÍ TWEETY

© 2021 Railsformers s.r.o., Ochrana osobních údajů Cookies