Je jaro – odhalte dekolt

Jaro s sebou přináší nové módní trendy a mezi ně neodmyslitelně patří střihy šatů s odhaleným dekoltem. A jaké že to vlastně jsou? To vše a ještě víc vám prozradíme v následujícím článku.

Žena ležící na louce u potoka

Jarní móda – inspirace

Hledáte-li inspiraci pro nejnovější módní trendy této sezóny, prohlédněte si kolekce špičkových módních návrhářů, které jsou běžně dostupné na internetových stránkách.

Módní výstřihy

 

  • Výstřih do tvaru V – „Véčkový“ výstřih se pro tuto sezónu vrátil do módy. Trendy je především velmi hluboký V výstřih, který sahá až pod hrudník. Ten si ovšem mohou dovolit pouze ženy s menším a pevným poprsím. Tento typ výstřihu se nehodí v kombinaci s podprsenkou.
  • Čtvercový výstřih – Takový výstřih velmi sluší ženám s plnými tvary. Vyvarujte se však oblečení s čtvercovým výstřihem, které nesedí přesně na vaši postavu.
  • Kulatý výstřih – Na kulatý výstřih tuto sezónu raději zapomeňte. Pro letošní jaro a léto není součástí módních trendů, ale pokud přesto máte ve svém šatníku kousek, kterého se nechcete vzdát, ozdobte dekolt slušivým šperkem, který podtrhne a vylepší celkový dojem.

Péče o pokožku

Velmi důležité je mít krásnou a svěží pokožku, abyste svůj dekolt mohla s pýchou vystavovat. Při každém kontaktu se slunečními paprsky je důležité, abyste použila krém s ochranným faktorem. Pokožka v oblasti krku a dekoltu je mnohem náchylnější, než pleť na tváři.

Nežádoucí pigmentové skvrny

Většinu žen trápí nežádoucí skvrny nebo znamínka v oblasti dekoltu – ty vznikají především vlivem slunečního záření a s každým dalším kontaktem skvrny tmavnou a zvětšují se. Zbavit se jich přirozenou cestou prakticky nelze. Dostatečnou péčí však lze zmírnit a zamezit dalšímu poškozování pokožky.

 

Vůbec nejhorší pro váš dekolt jsou spáleniny od slunce, které zanechají na pokožce nenapravitelné škody. Pro krásný dekolt používejte mimo opalovacího krému také krém peelingový a zpevňující tělové mléko, které udrží pokožku krásně pevnou a zároveň pružnou.

 

Šokující móda na královském dvoře ve Versailles

Trendy líčení a účesy na léto 2008

Prodlužování a zhušťování vlasů

Permanentní styling vlasů

Aby nám brýle slušely ...

Jak se vám líbil článek? Hodnocení: 4.0 Počet: 1 Nejlepší: 4 Nejhorší: 4

Diskuze

Vybrané video

Bezbolestná léčba zubního kazu
Podpořte projekt Cisterna pro hasiče Žulová nákupem v e-shopu s charitativním kalendářem a reklamními předměty.

Lifestylový magazín Mineralfit.cz zabaví celou rodinu. Dočtete se zde spoustu informací o zdraví, kráse, stylu, zdravém jídelníčku, zajímavostech ze světa, práci, bylinkách či vztazích mezi rodiči a dětmi.

O magazínu

ZŮSTAŇTE VE SPOJENÍ

POSLEDNÍ ČLÁNKY

POSLEDNÍ TWEETY

© 2024 Railsformers s.r.o., Zásady zpracování osobních údajů Nastavení Cookies