Když nakupovat, tak se slevou

Všelijakými slevami se to na internetu jen hemží a my nakupujeme a nakupujeme. Snad i vám všechny levné nákupy přinášejí jen radost.

 

Procenta psané na značkách v řadě za sebou

Víkendové pobyty, masáže, cvičení a další

Už se vám stalo, že se vám vaše kamarádka pochlubila, že si užili s manželem romantický víkend s masážemi, snídaní do postele a večeří při svíčkách v nádherném hotelu? Na tom by nebylo nic tak zvláštního až do té chvíle, než vám řekla, jak lacino je víkend vyšel! Využili totiž slevové portály, neboli servery, které nabízejí každý den paletu slev na rozmanité služby. Nejčastěji se jedná právě o víkendové pobyty, poukazy do restaurací, na cvičení, na masáže, na oblečení nebo třeba na hubnoucí procedury. Na těchto internetových stránkách můžete nalézt i kurióznější služby – vouchery na erotické pomůcky nebo adrenalinové zážitky. Slevové portály využívají i ostatní evropské servery. U nás jsou ale ve srovnání se západní Evropou žádanější víkendové a romantické pobyty. V ČR v současné době existuje více než 100 slevových webů. Jak se ale v záplavě nabídek zorientovat?

Přehledný výběr

Na českém trhu existuje pouze jeden slevový server, který své nabídky rozdělil do kategorií podle typu služby, nikoli geograficky podle měst. Je to logické i praktické odlišení (např. pobyty, restaurace, zdraví, krása). Každý si vybírá v první řadě podle toho, co ho zajímá. Takhle máte absolutní přehled.

Na co si dát pozor

Bohužel ne každá výhodná koupě je opravdu výhodná. Všichni, kdo uvažují o nákupu jakékoliv služby, by si měli prostudovat, co všechno skutečně nabídka zahrnuje. Ještě předtím, než stisknete tlačítko „zaplatit“, pořádně prozkoumejte podmínky prodeje. Např. zda je skutečně nabídka pro 2 osoby (nejen pro 1), zda v sobě zahrnuje i nápoje, v jakých termínech je poukaz platný.

Pozor na falešníky

V současné době se bohužel objevují i falešné slevové portály, které nabízejí „supervýhodné“ služby, ale po zaplacení se svého zaslouženého voucheru nedočkáte. Proto je vhodné sledovat internetové diskuze. Ty mnohé napoví, protože do nich přispívají svými zkušenostmi uživatelé, které jsou s vámi na stejné lodi – chtějí výhodně nakoupit. Zvýšíte šance, že se vyhnete případnému rozčarování a svůj poukaz si budete moci vy nebo vaši blízcí opravdu vychutnat.

Co rezervace?

Většina slevových kupónů – nejen pobytů – je podmíněna rezervací. Proto, to mějte na mysli a ještě než vyrazíte na večeři, zamluvte si včas stůl. Jestliže máte u některé nabídky pocit, že vám u ní chybí nějaká informace, využijte možnosti diskuze přímo u nabídky. Tuto službu by měli nabízet všechny kvalitní slevové portály.

Co má na slevovém webu být?

Na slevových webech by měly být následující údaje: název firmy, jméno podnikatele, adresu, telefonní číslo a IČO. Pokud nakupujete poprvé a váháte, možná vám rozhodnutí usnadní hovor s člověkem, na kterého je uveden kontakt.

Užijte si váš voucher

Už máte za sebou nákup poukazu? Stačí si ho jen vytisknout, zarezervovat a můžete jít prozkoumat kuchyni nové restaurace nebo si vyjet do Krkonoš vychutnat víkendový pobyt plný masáží s partnerem nebo kamarádkou. Zásadní je, abyste si váš zážitek pořádně užili a neměli obavy z toho, že když jste za službu zaplatili málo peněz, něco bude špatně. Naopak! Nyní už máte možnost užít si dokonalý zážitek za úžasnou cenu.

Jak získat nezaplacené alimenty na dítě?

Pozor na koupi přebytečných hraček

Kupujeme obuv pro dítě

Kolik nás stojí výbava do školy?

Jak se vám líbil článek? Hodnocení: 5.0 Počet: 2 Nejlepší: 5 Nejhorší: 5

Diskuze

Vybrané video

Bezbolestná léčba zubního kazu

Lifestylový magazín Mineralfit.cz zabaví celou rodinu. Dočtete se zde spoustu informací o zdraví, kráse, stylu, zdravém jídelníčku, zajímavostech ze světa, práci, bylinkách či vztazích mezi rodiči a dětmi.

O magazínu

ZŮSTAŇTE VE SPOJENÍ

POSLEDNÍ ČLÁNKY

POSLEDNÍ TWEETY

© 2022 Railsformers s.r.o., Zásady zpracování osobních údajů Nastavení Cookies