Matka podle znamení zvěrokruhu

Hvězdy tvrdí, že ideálními matkami jsou ženy narozené ve znamení Býka nebo Panny. Ctižádostivé ženy chtějí po svých dětech někdy až příliš. Znamení zvěrokruhu se tedy odráží i v našem přístupu k dětem.
Matka objímající své dítě

Beran

Matky ve znamení Berana chtějí po svých dětech, aby byly nejlepší. I když mají své děti rády, nikdy by si kvůli nim nenechaly vzít určitou svobodu. Neměly by ale zapomínat dávat jim více najevo svou lásku.

Býk

Lidé ve znamení býka mají opravdový smysl pro rodinu a tak i matky narozené v tomto znamení umí vytvořit to správné rodinné prostředí. Jsou nápadité, vymýšlí pro děti různé hry a o víkendu pečou bábovky. Jsou rozumné a trpělivé.

Blíženci

Ženy Blíženci jsou ctižádostivé a podobně jako Beran obětují svým úspěchům čas i peníze. Velmi brzy vedou děti k samostatnosti a ocení pomoc známých při hlídání jejich dětí.

Rak

Ženy v tomto znamení mají vysoce vyvinutý instinkt a hned poznají, pokud něco není s jejich dítětem v pořádku. Jsou láskyplné, veselé a rozumné.

Lev

Matky v tomto znamení vyžadují od svých dětí někdy zbytečně moc. Jsou starostlivé a zodpovědné a dokáží hodně snést, ale pokud jsou podrážděné, dokáží být velmi nepříjemné.

Panna

je milující rodičem a velmi dobrou matkou. Protože je čistotná, z míry ji vyvede snad jen nepořádek v dětském pokoji.

Váhy

Matky váhy jsou ke svým dětem někdy až příliš shovívavé a proto jí pak její potomci nerespektují a neposlouchají. Jsou také velmi zaujaté svým vzhledem a svými koníčky.

Štír

Matka štír má obvykle hůře vyvinutý mateřský instinkt a nesnáší dětské kňourání. Často si s dětskými problémy neví rady. Pomocnou rukou by jí měl být otec nebo prarodiče.

Střelec

Tyto matky jsou laskavé a milé, ale někdy poněkud nekonvenční. Mohou mít podivné návyky, které zavádí i do domácnosti. Dokáží být velmi výstřední.

Kozoroh

je dobrou, ale někdy až příliš starostlivou matkou. Velmi ji záleží na tom, aby se jejich děti měly dobře a někdy jim mluví do života, i když už jsou vdaní či ženatí a mají své vlastní děti.

Vodnář

snadno přehlédne, že se v její rodině děje něco divného. Je sice laskavá a podporuje dítě ve vzdělání, ale má taky své vlastní zájmy, které mají mnohdy před vším ostatním přednost.

Ryby

Matka Ryba je někdy roztržitá, ale své děti bezmezně zbožňuje. Těžko zvládá všechny domácí práce a tak do nich brzy zapojuje své potomky. Její děti jsou tak brzy samostatné.

Shrnutí na závěr

Je jedno, v jakém znamení je žena narozena, protože pro každé dítě je nejlepší máma ta jeho.

Děti podle znamení zvěrokruhu - více ZDE

Otec podle znamení zvěrokruhu - více ZDE

Jak se vám líbil článek? Hodnocení: 2.0 Počet: 2 Nejlepší: 3 Nejhorší: 1

Diskuze

Vybrané video

Bezbolestná léčba zubního kazu
Podpořte projekt Cisterna pro hasiče Žulová nákupem v e-shopu s charitativním kalendářem a reklamními předměty.

Lifestylový magazín Mineralfit.cz zabaví celou rodinu. Dočtete se zde spoustu informací o zdraví, kráse, stylu, zdravém jídelníčku, zajímavostech ze světa, práci, bylinkách či vztazích mezi rodiči a dětmi.

O magazínu

ZŮSTAŇTE VE SPOJENÍ

POSLEDNÍ ČLÁNKY

POSLEDNÍ TWEETY

© 2024 Railsformers s.r.o., Zásady zpracování osobních údajů Nastavení Cookies