Novoroční dieta

Vánoce jsou svátky dobrého a bohužel také kalorického jídla. Důsledkem našich labužnických sklonů jsou nechtěná kila navíc. Nejčastější předsevzetí do nového roku proto zní: Zhubnu! Víte ale jak?

Usměvavá žena s květinami

Novoroční hubnutí s úsměvem

Povánoční dieta nebude účinná dokud se nezbavíte stresu. Uvědomte si, že všechny ty předvánoční přípravy a shánění dárků už máte za sebou a teď už si jen užívejte klidu. Máte před sebou nový rok a nejlepší způsob, jak do něj vykročit, je s úsměvem.

Dvoutýdenní povánoční dieta

První týden hubnutí

Jak shodit po Vánocích? Začněte pozvolna. První týden omezte tuky a cukry a zařaďte do svého jídelníčku ovoce a zeleninu. Hodně pijte, hlavně čistou, neperlivou vodu nebo bylinné čaje. Začněte se také více hýbat. Místo výtahu používejte schody, dvě zastávky tramvají můžete také klidně sejít pěšky. Vaše tělo si zvykne a bude připraveno na větší zátěž.

Druhý týden hubnutí

Druhý týden můžete začít posilovat a je jen na vás, zda ve fitcentru nebo doma. Zpevníte tak ochablé svalstvo a urychlíte spalování tuků. Vyberte si pohyb, který vás bude bavit. Tenis, jóga, plavání, tanec – je to jen na vás.

Po těchto dvou týdnech diety byste se měli snažit držet si nově získané stravovací návyky a především - nepřestávat se hýbat.

Pokud máte slabou vůli, vyzkoušejte zeštíhlující minerální kúru Hollywood Mineral Fit Slim, která tlumí chuť k jídlu, zeštíhluje a detoxikuje zároveň.

Aktivní hubnutí

Hlavní zásadou povánoční diety je nehladovět. Jakmile ucítíte křučení v břiše, sáhněte po ovoci nebo celozrnném pečivu. Hýbejte se kdykoliv můžete. U televize můžete dělat kliky, dřepy nebo sklapovačky, při cestě do práce si dopřejte rychlou chůzi, při vaření pusťte rádio a zatančete si. Existuje spousta způsobů, jak hubnout zdravě a bez utrpení.

Splňte si svá novoroční přání

Aby jste si udrželi optimistický přístup, napište si seznam svých přání a pokuste se splnit si je. Toužíte se naučit anglicky? Přihlaste se do kurzu! Chcete konečně najít toho pravého? Podejte si inzerát! Dělejte zkrátka cokoliv, co vám udělá radost. S dobrou náladou jde hubnutí samo.

 

 

Jak se vám líbil článek? Hodnocení: 4.0 Počet: 1 Nejlepší: 4 Nejhorší: 4

Souvisejicí články

Vázání na snowboardu

Snowboarding

07.03.2006

Tři kostky cukru

Craving

08.03.2006

Detail plaveckého bazénu

Aqua aerobic

08.03.2006

Diskuze

Vybrané video

Bezbolestná léčba zubního kazu

Lifestylový magazín Mineralfit.cz zabaví celou rodinu. Dočtete se zde spoustu informací o zdraví, kráse, stylu, zdravém jídelníčku, zajímavostech ze světa, práci, bylinkách či vztazích mezi rodiči a dětmi.

O magazínu

ZŮSTAŇTE VE SPOJENÍ

POSLEDNÍ ČLÁNKY

POSLEDNÍ TWEETY

© 2021 Railsformers s.r.o., Ochrana osobních údajů Cookies