Petting – mazlení bez rizika

Nezkušené páry se obvykle před svým prvním pohlavním stykem oddávají něžnému mazlení a vzájemnému poznávání svých těl a rozkoší. Vzrušující mazlení zvané petting je bezpečnou sexuální praktikou, jsou-li dodržována určitá pravidla.

Dvojice sedící na kamenách

Petting – co to je?

Petting je odvozen od anglického slova pet, což znamená mazlíček. Jedná se tedy o mazlení, avšak bez soulože. Pettingem může být předehra před pohlavním stykem nebo první sexuální poznávání nezkušených párů.

Petting a riziko otěhotnění

Petting je z hlediska rizika otěhotnění považován za bezpečný. Jisté riziko zde však je, a to při vyvrcholení partnera - pokud spermie vnikne byť jen na okraj pochvy, otěhotnění je možné. Ihned po ejakulaci partnera proto sperma odstraňte. Jistě se vám bude hodit pár informací z článku - Sperma a kam s ním? Vyhněte se také tření pohlavních orgánů, kde je riziko otěhotnění ještě vyšší.

Petting a riziko nákazy

Petting lze z hlediska možnosti přenosu HIV označit jako neriziková sexuální praktika. Při mazlení a objímání totiž nedochází k výměně sekretů. To však neplatí při orálním sexu, kdy je naopak riziko nákazy velmi vysoké.

Petting - jak na to?

Ideální petting zahrnuje něžné a pomalé svlékání, líbání rtů i různých částí těla. Petting může zahrnovat i orální sex (nebo masáž penisu), který však neprovozujte, pokud partnera dost dobře neznáte.

Jak se vám líbil článek? Hodnocení: 3.0 Počet: 3 Nejlepší: 3 Nejhorší: 3

Diskuze

Vybrané video

Bezbolestná léčba zubního kazu
Podpořte projekt Cisterna pro hasiče Žulová nákupem v e-shopu s charitativním kalendářem a reklamními předměty.

Lifestylový magazín Mineralfit.cz zabaví celou rodinu. Dočtete se zde spoustu informací o zdraví, kráse, stylu, zdravém jídelníčku, zajímavostech ze světa, práci, bylinkách či vztazích mezi rodiči a dětmi.

O magazínu

ZŮSTAŇTE VE SPOJENÍ

POSLEDNÍ ČLÁNKY

POSLEDNÍ TWEETY

© 2024 Railsformers s.r.o., Zásady zpracování osobních údajů Nastavení Cookies