Svatební agentura - svatba bez starostí

Kolotoč kolem organizování svatby je nekonečný. Víte vůbec, co všechno taková svatba obnáší? Pokud si nevíte rady, jsou tady odborníci ze svatební agentury, kteří jsou schopni vaši svatbu zorganizovat.
Dvojice ve svatebním dívající se na sebe

Svatební agentura – svatba bez starostí

Chystáte se korunovat vaši lásku svatebním dnem? Jako zamilovaní romantici chcete, aby se vaše svatba stala nezapomenutelným a jedinečným zážitkem, který se obejde bez problémů? Při pohledu na nevěstu a ženicha tajíte dech, ale uvědomujete si, kolik dlouhých příprav a energie mají za sebou? Možná ale kolotoč příprav obešli, protože existují svatební agentury, které veškeré starosti kolem svatby převezmou za vás.

Svatební agentura – proč si ji vybrat

Příprava na svatbu není tak jednoduchá, jak by se na první pohled zdálo – tedy nemáte-li v plánu svatbu jen se dvěma svědky. Neznamená to pouze s předstihem vybrat nebo nechat si ušít svatební šaty, ale zajít na matriku, domluvit se s příslušnou svatební síní, pořídit si prstýnky, rozeslat včas svatební oznámení, objednat svatební hostinu, pozvat ty správné hosty. A je toho ještě mnohem víc. Proto než se pustíte do svatebních příprav, ujasněte si, máte-li na všechno to oběhávání, vyřizování a nakupování čas. Navíc jste-li plně pracovně vytíženi a máte spoustu dalších povinností, pak ideální je svěřit se do rukou odborníků ve svatební agentuře, která vše hladce vyřeší za vás. A vy si jen vychutnáte nesmazatelné okamžiky svatebního dne.

Celý svatební manuál naleznete ZDE!

Svatební agentura – co zařizuje

Některé svatební agentury jsou schopné připravit svatbu na klíč od A do Z. Agentury nabízí veškerý komfortní servis služeb a je jen na vás, kam až vaše představy a finanční možnosti sahají. Svatební agentura je většinou nezávislou agenturou, která zastřešuje všechny potřebné služby a vybírá si pečlivě dodavatele. Pomůže vám vyřídit všechny formality (nejen na úřadě, v kostele), najít vhodné místo pro svatební obřad, hostinu, zorganizuje průběh svatebního dne… Na nic nezapomene a navíc dostanete spoustu praktických informací a rad.

Svatební agentura – co všechno je spjato se svatebním dnem?

Svatební šaty

Správně vybrané svatební šaty zajistí lesk celému slavnostnímu dni. Vhodné je předem si ujasnit, jaký styl šatů by vám vyhovoval. Chcete dlouhou bílou róbu se čtyřmetrovým závojem, jednoduché elegantní šaty, nebo něco netypického? Vyberte si svatební šaty přesně na vaši postavu, více zde... Odborník ze svatební agentury bude vašim nestranným rádcem, který s vámi projde několik svatebních salónu a půjčoven šatů a vy si vyberete pro vás ty nejvhodnější. Ke svatebním šatům patří také oblek pro ženicha a doplňky jako jsou závoj, lodičky, rukavičky, kabelka atd.

Prstýnky

U snubních prstýnků počítáme s tím, že je budeme nosit celý život, proto šetřit právě na nich se nevyplatí. V agentuře vám poradí solidní obchody a dohlednou na dodání prstýnků.

Kytice

Svatební kytice by měla ladit k šatům a ke kyticím družiček. Stačí jen prolistovat katalogem, kde floristka vykouzlila množství vazeb z nejrůznějších květin – stačí si jen vybrat a o ostatní se už starat nemusíte. Květiny se dávají také na svatební stůl a na automobily se svatebčany.

Svatební oznámení

Můžete vybírat z katalogu, ale přijít také se svým originálním přáním. Patří zde také pozvánky ke stolu, zasedací pořádek, listina svatebních darů apod. Chcete poradit s výběrem svatebního oznámení? Klikněte sem.

Svatební hostina

Ve svatební agentuře se vám budou snažit vyjít vstříc podle vašich požadavků. Přejete si mít svatební hostinu ve stylové restauraci, v penzionu, kde je možné se i ubytovat, nebo v exteriéru? Poradí vám jak sestavit svatební menu, zajistí svatební koláčky, raut. Postarají se taktéž o zajištění kvalitní obsluhy, aby nikomu nic nechybělo.

Doprava hostů

Přejete si být dovezeni na svatební obřad limuzínou, luxusním autem nebo historickým vozem? Nic není nemožné, záleží jen na vašich představách. Podle počtu hostů se volí způsob dopravy na svatební obřad a hostinu.

Kosmetické služby

Kadeřník, vizážista a stylista se postarají o váš účes a líčení, aby ladilo k šatům.

Fotograf, kameraman

Nezbytní lidé, kteří pečlivě zaznamenají všechny vaše nezapomenutelné chvíle.

Další svatební doplňky

Je možné se dohodnout na zapůjčení nejrůznějších doplňků a rekvizit – ať už se bude jednat o ubrusy, košilky na židle, svícny, pergoly, party stany, slavobránu apod.

Svatební agentura a organizace svatby

 • Svatba je vysoce emoční záležitostí – svatební den je plný emocí a citu pro všechny zúčastněné.
 • Slavnostní den by si svatebčané měli užít a ne jen organizovat a přemýšlet, aby na něco nezapomněli.
 • Předností svatebních agentur je právě zajištění koordinátora svatby.
 • Je to člověk, který se zavazuje k tomu, aby svatební den plynul hladce a bez zádrhelů.
 • Stará se o vyzvednutí kytice, vyzdobení auta, nezapomene na prstýnky, doklady.
 • Zná všechny svatební zvyky a ví v jakém pořadí by měly následovat.
 • Podle potřeby zabaví hosty, děti, připraví třeba i neplánované okamžiky pro novomanžele.
 • Koordinátor se postará i o to, aby při svatební hostině číšník na nic nezapomněl.
 • Bere si s sebou organizační tašku tzv. „KPZ“, kde nechybí jehla, nit, náhradní silonky, náplast, brufen…
 • Koordinátor si totiž musí za každých okolností zachovat chladnou hlavu…

Svatební agentura – jak to probíhá

Jak to bude probíhat, pokud se rozhodnete pro svatební agenturu?
 • Jistě přicházíte s konkrétní představou, jak by měla vaše svatba vypadat.
 • Ve svatební agentuře si vyslechnou vaše přání.
 • Jsou schopni vyhovět téměř všem vašim požadavkům, přitom vaše představy zkoordinují s realitou.
 • V příjemném prostředí a v klidu vás seznámí se vším, co je třeba.
 • Poskytnou vám praktické informace týkající se všech služeb a průběhu svatebního dne.
 • Nabízí vždy individuální přístup ke každému klientovi.
 • Zajistí nejen tradiční svatbu, ale také pomůžou s přípravou netypické výstřední svatby – co takhle svatba v historických kostýmech, na atypických místech – v zoo, v balónu, ve vlaku..?
 • Pokud se rozhodnete se svatební agenturou spolupracovat, předem se domluvíte na časovém harmonogramu a finančních podmínkách.
 • Nezapomeňte, že svatba by se měla zařizovat s předstihem – doporučuje se 6 až 9 měsíců předem.
 • Ujasníte si, zda využijete všechny služby (svatbu od A do Z), nebo jen některé služby.
 • Veškeré ceny jsou konzultovány předem – obdržíte přílohu ke smlouvě, kde jsou jednotlivá cenová rozpětí jednotlivých položek, do kterých se svatební agentura vždy vejde. Konkrétní částky jsou upřesňovány při konkretizaci jednotlivých služeb a cen tak, aby se vešly do cenového rozpětí.
 • Zajišťují profesionální přístup a garanci spokojenosti.

Svatební agentura – zbytečný luxus?

 • Zorganizovat svatbu snů nebude jistě snadné, zvlášť když nemáte o všech záležitostech přehled.
 • Představte si kolik času strávíte vyřizováním formalit, obtelefonováním jednotlivých dodavatelů, kolik se utratí za benzín při jejich objíždění.
 • Známé pořekadlo „čas jsou peníze“, tady určitě platí – tak proč to nepřenechat lidem, kteří se tím denně zabývají?
 • Přece nikdo nechce mít svatební den spojen se spoustou starostí a vyplýtvané energie.
 • Cena se odvíjí většinou za organizaci svatby, která závisí na rozsahu a náročnosti služeb, které si objednáte.
Jak se vám líbil článek? Hodnocení: 5.0 Počet: 1 Nejlepší: 5 Nejhorší: 5

Diskuze

Vybrané video

Bezbolestná léčba zubního kazu
Podpořte projekt Cisterna pro hasiče Žulová nákupem v e-shopu s charitativním kalendářem a reklamními předměty.

Lifestylový magazín Mineralfit.cz zabaví celou rodinu. Dočtete se zde spoustu informací o zdraví, kráse, stylu, zdravém jídelníčku, zajímavostech ze světa, práci, bylinkách či vztazích mezi rodiči a dětmi.

O magazínu

ZŮSTAŇTE VE SPOJENÍ

POSLEDNÍ ČLÁNKY

POSLEDNÍ TWEETY

© 2024 Railsformers s.r.o., Zásady zpracování osobních údajů Nastavení Cookies