Programy na hubnutí

Neustále se snažíte zhubnout, ale nemáte pevnou vůli? Hubněte ve skupince lidí, kteří jsou na tom stejně jako vy! Jejich podpora a porozumění učiní z hubnutí méně útrapnou záležitost. Co takhle hubnout třeba u moře?

Žena klečící v písečném moři

Cvičební programy hubnutí urychlují

Cvičební programy jsou jedním z nejúčinnějších programů na hubnutí vůbec. Nestačí jen dodržovat dietu, pouze pohyb je skutečným spalovačem kalorií. Nejúčinnější je však za předpokladu, že má vaše tělo dostatek minerálů a stopových prvků, ze kterých může čerpat. Ideální je příjmat je v přípravcích, které mají málo kalorií, připadně žádné.

Odborníci doporučují užívat jak minerální kůry - a to ať už cvičíte, nebo jako detoxikační prostředek. 

Hubnutí díky sportovním aktivitám

Cvičební programy se zaměřují především na zpevňování problémových partií jako je zadeček, stehna a bříško.

Účinné cviky na bříško
Účinné cviky na záda
Účinné cviky pro zpevnění ramen
Pro posilování využijte schody
Prsa a cviky pro pevnost

 

Ještě předtím, než se na některý program zapíšete, dobře zvažte, jaký druh pohybu je pro vás nejvhodnější. Nebude-li vás bavit, dlouho u něj nevydržíte. Nejúčinnějším spalovačem kalorií je aerobní cvičení, ale pro silně obézní jedince je vhodnější lehčí druh pohybu. Při výběru zohledňujte také svůj zdravotní stav.

 

Zájezdy s hubnutím – co takhle hubnout u moře?

Tzv. redukčně kondiční pobyty jsou určeny pro všechny, kteří touží snížit svou nadváhu. Zúčastnit se jich můžete jednotlivě, s kamarádkou nebo i v celých skupinkách. Právě společnost ostatních lidí činí z hubnutí méně útrapnou záležitost.

Program pobytů tvoří především různorodá pohybová aktivita dle vašeho výběru ( aerobik, aqua-aerobik, plavání, míčové hry, tenis, turistika, cykloturistika, tanec, golf, jízda na koni apod.), přednášky o zdravém způsobu hubnutí a nadstandardní služby v podobě masáží, kosmetiky a různých relaxačních metod.

Programů na hubnutí se zúčastní odborníci

Každého takového zájezdu se účastní odborníci na diety a hubnutí. Jídelníček je sestaven podle zásad správné výživy. Redukčně kondiční zájezdy jsou organizovány v České republice i v zahraničí.

 

Jak se vám líbil článek? Hodnocení: 4.0 Počet: 1 Nejlepší: 4 Nejhorší: 4

Souvisejicí články

Vázání na snowboardu

Snowboarding

07.03.2006

Tři kostky cukru

Craving

08.03.2006

Detail plaveckého bazénu

Aqua aerobic

08.03.2006

Diskuze

Vybrané video

Bezbolestná léčba zubního kazu

Lifestylový magazín Mineralfit.cz zabaví celou rodinu. Dočtete se zde spoustu informací o zdraví, kráse, stylu, zdravém jídelníčku, zajímavostech ze světa, práci, bylinkách či vztazích mezi rodiči a dětmi.

O magazínu

ZŮSTAŇTE VE SPOJENÍ

POSLEDNÍ ČLÁNKY

POSLEDNÍ TWEETY

© 2020 Railsformers s.r.o., Ochrana osobních údajů Cookies