Sama sobě kadeřníkem – 1.díl

Nechte se inspirovat účesy vhodnými pro všední i nevšední příležitosti, které zvládnete sama vytvořit v pohodlí domova. Budete vypadat stylově a navíc ušetříte za návštěvu kadeřnického salónu.

Žena otočená zády držící hřeben a fén

Drdol vhodný pro slavnostní příležitosti i všední den

Uvolněte jeden malý pramen na každé straně hlavy před uchem. Na temeno hlavy připevněte vlasovou podložku, která je k sehnání v drogerii nebo ve specializovaných obchodech. Kolem podložky stáčejte jednotlivé prameny a každý z nich připevněte sponkou. Z afiny vytvarujte vlnu nebo patku.

Stylový rozcuch zvládnete sama

K vytvoření tohoto účesu potřebujeme postupný sestřih, proto je vhodné navštívit profesionálního kadeřníka. Stříhat doma se v tomto případě nevyplatí, nikdy se totiž neostříháme tak dobře, jak by to udělal kadeřník. Navíc každá chyba by byla na účesu vidět.

Po návštěvě kadeřníka pak už jen postačí texturovací gel a lak na vlasy, který zajistí pevnost účesu. Jednotlivé pramínky vlasů postupně gelujeme a tvarujeme „do stran".

Vlasová fontána - pro vlasy rovné i vlnité

Rozdělte si od jednoho ucha k druhému několik stejně hrubých pramenů a stáčejte je od kořínků až ke středu hlavy, kde je sepnete sponou. Vytvořte na středu hlavy culík, prameny v něm lehce natočte kulmou a rozprostřete po všech stranách hlavy tak, aby vytvářely jakousi fontánu. Prameny ukotvěte sponou a účes lehce přelakujte.

Nevíte co s ofinou? Vyzkoušejte vlnu!

Ofinu oddělíme od ostatních vlasů, lehce nagelujeme a natupírujeme. Poté vytočíme pomocí kulatého kartáče ofinu do velké vlny a připevníme k temenu hlavy. Ze zbylých vlasů vytvoříme culík a nebo drdol. Tento účes není vhodný pro protáhlý obličej a pro krátké vlasy.

Tipy pro Vaše vlasy:

Sama sobě kadeřníkem - 2.díl

Sama sobě kadeřníkem - 3.díl

Trendy svatební účesy

Trendy účesy na léto 2010

Extravagantní účesy nejen pro extravagantní ženy...

Nechte se inspirovat účesy slavných celebrit

Účesy podle tvaru obličeje

Trendy účesy pro podzim a zimu 2010

Jak se vám líbil článek? Hodnocení: 3.0 Počet: 1 Nejlepší: 3 Nejhorší: 3

Diskuze

Vybrané video

Bezbolestná léčba zubního kazu
Podpořte projekt Cisterna pro hasiče Žulová nákupem v e-shopu s charitativním kalendářem a reklamními předměty.

Lifestylový magazín Mineralfit.cz zabaví celou rodinu. Dočtete se zde spoustu informací o zdraví, kráse, stylu, zdravém jídelníčku, zajímavostech ze světa, práci, bylinkách či vztazích mezi rodiči a dětmi.

O magazínu

ZŮSTAŇTE VE SPOJENÍ

POSLEDNÍ ČLÁNKY

POSLEDNÍ TWEETY

© 2024 Railsformers s.r.o., Zásady zpracování osobních údajů Nastavení Cookies