Asijská dieta - buďte asijsky štíhlá...

Chcete být do léta krásná a štíhlá? Zkuste vyzkoušet asijskou dietu! Asijská kuchyně je hotové umění, které spojuje vyjímečnou chuť, zdraví a také pomáhá ke štíhlé linii.

Žena předvádějící stoj na rukou u jezírka s kameny

Asijská dieta - vliv na lidské zdraví

Tato dieta pomáhá nejen ke krásné postavě. Asijská dieta podporuje látkovou výměnu a přispívá ke zvýšené spotřebě energie. Pokud budete při přípravě asijských jídel používat často zázvor, který pomáhá při nevolnosti, prochladnutí, nadýmání, pálení žáhy a mnoha dalších potížích se zažíváním, budete se cítit nejen fyzicky, ale také psychicky lépe.

Asijská dieta - jak na to

Proč jsou Asiaté tak štíhlí a spokojení? Pro Asiaty není vaření jen pouhou potřebou nasycení žaludku při pocitu hladu, jídlo pro ně znamená mnohem více. Asijská kuchyně je hotové umění, které spojuje chuť a zdraví zároveň.

Princip asijské diety

Jak jsme již psali výše - asijská kuchyně je spojení chuti a zdraví. Toto spojení se postará nejen o to, aby se zbytečně neukládali tuky v těle, ale pomáhá také k vaší psychické pohodě. Když ke zdravému stravování přidáte trochu pohybu, kila půjdou brzy rychle dolů.

Asijká kuchyně - příprava jídel

Většina asijkých jídel se připravuje dušením nebo krátkým osmažením na minimálním množství tuku na pánvi. Základem je libové maso a velké množství zeleniny, jako příloha se používá ve většině případů rýže. Pokrmy je vhodné dochucovat zázvorem. Zázvor vám skvěle dochutí zeleninu, ryby, aromatické polévky a také libové maso.

K jídlu je dobré pít hodně vody a nebo si uvařit zelený čaj.

Do léta krásná a štíhlá? Přečtěte si následující články:

Rostlinné výtažky a přípravky na hubnutí

Méně známí ničitelé kil Vám zaručí štíhlou linii

Pijte vodu, zhubnete!

Sacharidová dieta

Kalorie - co to vůbec je?

Tipy a triky, jak se ubránit nočnímu hladu


 

 

 

 

Jak se vám líbil článek? Hodnocení: 4.0 Počet: 1 Nejlepší: 4 Nejhorší: 4

Souvisejicí články

Vázání na snowboardu

Snowboarding

07.03.2006

Tři kostky cukru

Craving

08.03.2006

Detail plaveckého bazénu

Aqua aerobic

08.03.2006

Diskuze

Vybrané video

Bezbolestná léčba zubního kazu

Lifestylový magazín Mineralfit.cz zabaví celou rodinu. Dočtete se zde spoustu informací o zdraví, kráse, stylu, zdravém jídelníčku, zajímavostech ze světa, práci, bylinkách či vztazích mezi rodiči a dětmi.

O magazínu

ZŮSTAŇTE VE SPOJENÍ

POSLEDNÍ ČLÁNKY

POSLEDNÍ TWEETY

© 2021 Railsformers s.r.o., Ochrana osobních údajů Cookies