Trendy účesy pro jaro a léto 2011

Trendy v účesech pro jaro a léto 2011 se nesou ve znamení přirozených tónů, praktických krátkých střihů i přirozeně dlouhých kadeří. Nechte se inspirovat trendy účesy pro nadcházející sezónu!

Žena s vlasy přes oko

Účesy pro krátké vlasy

Krátké vlasy již dávno nejsou pouze doménou mužů. V dnešní době má každá žena na výběr z nepřeberného množství krátkých sestřihů, díky kterým nemusí stát hodiny u zrcadla, aby docílila dokonalého účesu. Krátké účesy jsou velmi oblíbené i pro svou variabilitu - v jednu chvíli můžete vypadat romanticky, během chvilky zase jako rebelka. Oblíbené jsou i v nadcházející sezóně vrstvené účesy, které dodají vlasům objem, také mikáda, afinky (rovné i asymetrické), patky a krátké, střapaté účesy.

Nechte se inspirovat účesy slavných celebrit

Účesy podle tvaru obličeje

Extravagantní účesy nejen pro extravagantní ženy...

Účesy pro polodlouhé vlasy

Tato délka vlasů v sobě zahrnuje nespočet variant střihů a jejich možných úprav. Záleží ovšem na tom, kolik času jste ochotni denně úpravě svého účesu věnovat. Inspirujte se účesy vhodnými pro polodlouhé vlasy: Sama sobě kadeřníkem - 2.díl

Účesy pro dlouhé vlasy

Také dlouhé vlasy budou v nadcházející sezóně IN. Stejně důležitý jako střih vlasů bude i způsob, jakým vlasy upravíte. Důležité je, aby vlasy vypadaly zdravě a nevypadaly jako „helma". Vlasy můžete nosit jak hladce vyžehlené, tak i natočené do rozpustilých vln. Pokud si nevíte se svým účesem a barvou vlasů rady, navštivte odborníka, který poradí, co vám bude slušet nejvíce.

Trendy barvy pro jaro a léto 2011

I nadále bude trendem přirozenost. Žádané budou odstíny platinové, kaštanové, čokoládové a měděné barvy. Barvu vlasů lze zvýraznit jemnými barevnými odlesky, které ji dodají patřičný šmrnc.

Letní péče o vlasy

Péče o mastné vlasy

Vlasy a příčiny jejich vypadávání

Jak pečovat o prodloužené vlasy

Jak se vám líbil článek? Hodnocení: 3.0 Počet: 1 Nejlepší: 3 Nejhorší: 3

Diskuze

Vybrané video

Bezbolestná léčba zubního kazu
Podpořte projekt Cisterna pro hasiče Žulová nákupem v e-shopu s charitativním kalendářem a reklamními předměty.

Lifestylový magazín Mineralfit.cz zabaví celou rodinu. Dočtete se zde spoustu informací o zdraví, kráse, stylu, zdravém jídelníčku, zajímavostech ze světa, práci, bylinkách či vztazích mezi rodiči a dětmi.

O magazínu

ZŮSTAŇTE VE SPOJENÍ

POSLEDNÍ ČLÁNKY

POSLEDNÍ TWEETY

© 2024 Railsformers s.r.o., Zásady zpracování osobních údajů Nastavení Cookies