Dovolená léto 2006 - extra tipy

Extravagantní způsob, jak prožít netradiční dovolenou, je plavba na lodi. Luxusní lodě a jachty vám dají veškerý komfort a máte-li rádi neobvyklé věci, určitě to zkuste. V luxusním apartmá se můžete vydat třeba na cestu kolem světa...

Loď plující po moři

Dovolená léta 2006 - lodě a jachty třetího tisíciletí

Co vás během plavby čeká?

Lodě a jachty již nabízejí vše, co k pohodlí během dovolené potřebujete. Nudit se na palubě stoprocentně nebudete. Opravdu luxusní lodě nabízejí ochutnávky vín a kaviáru, aukci obrazů pro náročné, kabaretní představení, živou hudbu k poslechu i tanci. Na některých plavbách se můžete setkat i s výpravnými show.
Lodě a jachty mívají několik bazénů, saunu, fitness, hřiště na míčové hry, běžeckou dráhu a občas i golfový simulátor.

Ubytování na lodi

Během plavby jste ubytováni v příjemně zařízených kajutách vybavených k vašemu pohodlí. Pro ty nejnáročnější jsou připravena luxusní apartmá. Možná potkáte i Miss.

Dovolená léto 2006 - kam plout?

  1. Nejlákavější je Karibské moře. Můžete plout z Floridy do východního a západního Karibiku - na Bahamy, Panenské a Kajmanské ostrovy, Jamajku nebo ostrov Cozumel v Mexiku.
  2. Další možností jsou Tahitské ostrovy Bora Bora a Moorea.
  3. Během dovolené můžete obeplout i největší Havajské ostrovy – Oahu, Maui, Kauai a Big Island.
  4. Dovolená na moři Jižní Ameriky – plavba od Amazonie, přes Rio de Janeiro kolem Hornova mysu k chilským fjordům a vrcholkům And.
  5. Plavba po Orientu - můžete vidět Velkou čínskou zeď, bohatě zlacené chrámy v Bangkoku, jihoasijské metropole Singapur a Hongkong.
  6. Nejnáročnější mohou uskutečnit cestu kolem světa za 72 dnů.

Zase do práce aneb syndrom konce dovolené

Možná se budete divit, ale řada lidí a obzvláště žen má z návratu do práce po delší dovolené strach. Je to dáno jednak tím, že už přemýšlíte, kolik se vám za tu dobu nahromadilo práce, jednak i stresem z toho, jestli jste na dovolené ZASE nepřibrala. Máme pro vás pár v našich článcích Hubnutí na dovolené, Hubnutí po návratu do práce

Další zajímavé články

 

Sardinie - evropský Karibik
Kam letos vyrazíte na dovolenou?
Dominikánská republika

 

Jak se vám líbil článek? Hodnocení: 4.0 Počet: 1 Nejlepší: 4 Nejhorší: 4

Diskuze

Vybrané video

Bezbolestná léčba zubního kazu
Podpořte projekt Cisterna pro hasiče Žulová nákupem v e-shopu s charitativním kalendářem a reklamními předměty.

Lifestylový magazín Mineralfit.cz zabaví celou rodinu. Dočtete se zde spoustu informací o zdraví, kráse, stylu, zdravém jídelníčku, zajímavostech ze světa, práci, bylinkách či vztazích mezi rodiči a dětmi.

O magazínu

ZŮSTAŇTE VE SPOJENÍ

POSLEDNÍ ČLÁNKY

POSLEDNÍ TWEETY

© 2024 Railsformers s.r.o., Zásady zpracování osobních údajů Nastavení Cookies